Paslaugos

Namų administravimas

Plačiau → icon

Techninė priežiūra

Plačiau → icon

Šilumos, vandens sistemų priežiūra

Plačiau → icon

Valymo paslaugos

Plačiau → icon

Teritorijų priežiūra

Plačiau → icon

Kitos susijusios paslaugos

Plačiau → icon

Uždaroji akcinė bendrovė „Naujioji Pilaitė“ – tai profesionali įmonė, teikianti visas su pastatų priežiūra susijusias paslaugas.

UAB „Naujioji Pilaitė“ atliekama pastatų priežiūra pasižymi išskirtine kokybe, profesionalumu ir kompetencija. Siekiame užtikrinti, kad kiekvienas namo gyventojas ar patalpų nuomininkas turėtų galimybę, kaip įmanoma daugiau laiko skirti saviems reikalams. Patikėdami namų administravimo ir techninės priežiūros darbus mums, galite būti ramūs ne tik dėl jų kokybės, nes esame sukaupę ilgametę patirtį, tačiau „Naujioji Pilaitė“ yra pasiruošusi įgyvendinti ir indvidualius užsakymus. Gal todėl mus renkasi tiek daugiabučių namų bendrijos, tiek kitos valdymo formos.

Sugebėdami pasiūlyti moderniausius daugiabučių namų administravimo sprendimus esame žingsniu priekyje ir teikiant energinį sertifikavimą bei valymo paslaugas. Kitaip tariant, pasirinkdami mus nesuklysite, nes mes galime pasiūlyti bendrą paslaugų paketą, kuris neapsiriboja tik pastatų priežiūra ar šildymo bei karšto vandens sistemų priežiūra. Taip klientams nereikia kreiptis į skirtingas institucijas ar įmones, nes didžiaja dalimi klausimų galime padėti mes. Negana to, pasirinkdami keletą UAB „Naujioji Pilaitė“ paslaugų sutaupote, nes kombinuodami paslaugas, sulauksite specialiai jums pritaikytų pasiūlymų.

Mūsų bendrovės kompetenciją taip pat įrodo turimi atestatai.

Pasirūpinkite, kad jūsų rūpesčiai pasiliktų praeityje – patikėkite savo namų ir pastatų priežiūra tikriems profesionalams – UAB „Naujioji Pilaitė“ specialistai jūsų skambučio ar el. laiško laukia jau šiandien!