Apie mus

Bendrovės „Naujoji Pilaitė“ veikla apima pastatų priežiūros paslaugas visame Vilniaus mieste. Įmonė savo veikla siekia užtikrinti profesionalias, kokybiškas paslaugas bei nuolat tobulina teikiamų paslaugų kokybę.

Bendrovėje įdiegtos šiuolaikiškos pastatų ūkio valdymo programos, kurios leidžia pastatų ir būstų savininkams pateikti ketvirtines, metines ataskaitas pagal atskirus namus ar laiptines, darbų grupes. Suteikiama didesnė galimybė gauti informacijos apie mūsų paslaugas, numatomus darbus tolimesnei pastato priežiūrai bei sudaryti ateities poreikių planus.

2012 metais UAB „Naujoji Pilaitė“ įdiegta ir sėkmingai veikia kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008 (Lietuvos standarto statuso žymuo LST EN ISO 9001:2008), aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2004 (Lietuvos standarto statuso žymuo LST EN ISO 14001: 2005) bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal OHSAS 18001:2007 reikalavimus.

UAB „Naujoji Pilaitė“ dispečerinėje tarnyboje įrengta telefonų linija skirta tik klientams, kurios pranešimai įrašomi, esant reikalui analizuojami ir apibendrinami. Šis sprendimas leidžia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Įmonės administracija bei techninis skyrius puikiai pasirengę operatyviai vykdyti kasdieninius pastatų priežiūros darbus. Administravimo ir priežiūros darbus organizuoja ir vykdo atestuoti savo srities vadovai. Teisė vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą bendrovei suteikta LR aplinkos ministerijos atestatu Nr. 148. Įmonė eksploatuoja ir prižiūri pastatų inžinerinius tinklus, atlieka einamąjį remontą. LR valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos atestatais Nr. T-0116 ir Nr. E-0249 suteikė UAB „Naujoji Pilaitė“ teisę eksploatuoti šilumos įrenginius ir turbinas bei elektros įrenginius. UAB „Naujoji Pilaitė“ turi visų reikiamų kvalifikacijų specialistus, kurie turi tai patvirtinančius atestatus.

Bendrovės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

Galina V.

Dėkoju mūsų valytojai Teresai už nepriekaištingą ir nuoširdų darbą valant keletą metų mūsų laiptinę.

Vydūno g. 6 namo gyventojas

Laba diena,

Valytoja valymo darbą atlieka puikiai - laiptinė išvaloma visuomet kokybiškai.

Audrius Z.

Laba diena, p. Andriau,

Dėkoju už atliktus darbus, o būtent Smalinės g. 17 IV ir V aukšto už elektros skydinių spynelių pakeitimo užbaigimą.

Mūsų vertybės

icon

Komanda - mūsų turtas

Tikime, kad tik motyvuoti ir laimingi žmonės, kurie siekia vieningo tikslo, gali suteikti pačią geriausią klientų aptarnavimo paslaugą. Su tokia komanda, mes visuomet pasiruošę būti arčiau TAVO namų.

icon

Sėkmė - mūsų fokusas

Mums sėkmė – tai laimingi klientai, besiplečianti komanda, realizuoti organizacijos tikslai. Mes švenčiame sėkmę!

icon

Mes darome pasaulį geresne vieta gyventi

Sąžiningas ir skaidrus verslas, socialinė atsakomybė, tai kas veda musų verslą į vieningą tikslą ir atsako į asmeninį klausimą - vardan ko?

icon

Nebijome būti tikrais (arba tiesiog žmonėmis)

Iš klaidų mokomės, nuolat ir pastoviai tobuliname savo profesines žinias, o geriausiais pavyzdžiais didžiuojamės.

Karjeros galimybės UAB „Naujoji Pilaitė”

Ieškome darbuotojų, norinčių prisijungti prie UAB „Naujosios Pilaitės“
profesionalų komandos.

Atviros pozicijos