Jūsų administravimo partneris - Naujoji Pilaitė

Operatyvios ir kokybiškos pastatų priežiūros paslaugos Vilniaus mieste bei šiuolaikiškos pastatų ūkio valdymo programos pastatų ir būstų savininkams.

Susisiekti

Kodėl verta rinktis UAB „Naujoji Pilaitė“?

icon

Profesionalios, kokybiškos paslaugos

Bendrovėje įdiegtos šiuolaikiškos pastatų ūkio valdymo programos, kurios leidžia pastatų ir būstų savininkams pateikti ketvirtines, metines ataskaitas pagal atskirus namus ar laiptines, darbų grupes.

icon

Platus paslaugų spektras užtikrina tęstinumą

Kadangi UAB „Naujoji Pilaitė“ teikia išskirtinai platų paslaugų spektrą, tai padeda užtikrinti paslaugų kokybę - darbą atlieka tik kvalifikuoti darbutojai, todėl nereikia persamdyti trečiųjų šalių.

icon

Skaidrumas diegiamas kiekviename žingsnyje

Suteikiama didesnė galimybė gauti informaciją apie mūsų paslaugas, numatomus darbus tolimesnei pastato priežiūrai bei sudaryti ateities poreikių planus. Planai ir kaštai yra komunikuojami viešai ir yra atkreipiamas dėmesys į gyventojų nuomonę.

icon

Tik kvalifikuoti darbuotojai ir procesai

UAB „Naujoji Pilaitė“ įdiegta ir sėkmingai veikia kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008, aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2004, bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema pagal OHSAS 18001:2007 reikalavimus.

icon

Pagalbos skambučių ir paklausimų kokybės garantija

Dispečerinėje tarnyboje įrengta telefonų linija skirta tik klientams, kurios pranešimai įrašomi, esant reikalui analizuojami ir apibendrinami. Šis sprendimas leidžia užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

icon

Darbus organizuoja ir vykdo atestuoti savo srities vadovai.

UAB „Naujoji Pilaitė“ turi visų reikiamų kvalifikacijų specialistus, kurie turi tai patvirtinančius atestatus. Taip pat, bendrovės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.

 

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi dirbdama įmonėje, kurioje kiekvienas jaučiasi vertingas ir vertinamas, kur mumis tiki ir pasitiki, o kartais pasitaikančios klaidos vertinamos kaip pamokos, kaip galimybė tobulėti. Tai skatina atvirumą, smalsumą, o kartu įgalina prisiimti atsakomybę.“

Ramunė, Personalo vadybininkė

UAB „Naujoji Pilaitė“

Mūsų paslaugos

icon

Namų administravimas

Bendro naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiūros, avarijų likvidavimo organizavimas, nuolatinio stebėjimo vykdymas ir kiti susiję darbai.

Plačiau apie namų administravimą →
icon

Techninė priežiūra

Bendrojo pobūdžio organizaciniai ir tvarkomieji darbai, specialiųjų inžinierinių sistemų priežiūros darbai bei neplaninio pobūdžio darbai.

Plačiau apie techninę priežiūrą →
icon

Šilumos, vandens sistemų priežiūra

Atjungimo armatūros einamasis remontas, bendrojo naudojimo karšto vandens tiekimo vamzdžių priežiūra ir visi kiti susiję darbai.

Plačiau apie šilumos, vandens sistemų priežiūrą →
icon

Valymo paslaugos

Laiptinių valymas, kasdieninis patalpų valymas, teritorijos priežiūra, valymas aukšto slėgio vandens srove, kitos valymo paslaugos.

Plačiau apie valymo paslaugas →
icon

Teritorijų priežiūra

Šaligatvių, automobilių stovėjimo aikštelių ir įvažiavimo kelių šlavimas, teritorijos šlavimas, želdinių priežiūra, sniego nustumdymas ir išvežimas, kitos paslaugos.

Plačiau apie teritorijų priežiūrą →
icon

Kitos susijusios paslaugos

Buhalterinė apskaita, teisininko paslaugos bendrijai, santechnikos darbai, termoviziniai tyrimai, meistras į namus.

Plačiau apie kitas paslaugas →
Galina V.

Dėkoju mūsų valytojai Teresai už nepriekaištingą ir nuoširdų darbą valant keletą metų mūsų laiptinę.

Vydūno g. 6 namo gyventojas

Laba diena,

Valytoja valymo darbą atlieka puikiai - laiptinė išvaloma visuomet kokybiškai.

Audrius Z.

Laba diena, p. Andriau,

Dėkoju už atliktus darbus, o būtent Smalinės g. 17 IV ir V aukšto už elektros skydinių spynelių pakeitimo užbaigimą.