Pilaitėje – 240 naujų automobilių stovėjimo vietų

Pilaitės rajono gyventojai automobiliams nuo šiol turi daugiau erdvės. Įsruties gatvėje įrengta net 240 automobilių stovėjimo vietų. Savivaldybė nuo Pilaitės prospekto iki Smalinės gatvės taip pat nutiesė naujus šaligatvius, sumontavo pėsčiųjų perėjos apšvietimą ir pastatė suoliukus.
Miestas tam skyrė apie 580 tūkst. eurų.
„Kas miestą daro patraukliu gyventojams? Vienas svarbesnių dalykų yra patogus judėjimas.
Sparčiausiai augančio sostinės rajono susisiekimo ir gyvenamosios aplinkos infrastruktūros kompleksinis pagerinimas pasitarnaus tiek pilaitiškiams, tiek į Pilaitės darželius bei mokyklas atvežantiems savo vaikus vilniečiams.
Šiame rajone per pastaruosius metus sparčiai gerinamos sąlygos judėti visais būdais – nuo naujų šaligatvių pėstiesiems iki atnaujinto viešojo transporto ir išasfaltuotų gatvių rajone“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Vytautas Mitalas.

Pasistačius automobilį naujai įrengtose automobilių stovėjimo vietose, toliau judėti į miestą iš Pilaitės bus galima viešuoju transportu. Netoli įrengiamų automobilių stovėjimo vietų yra Įsruties stotelė, kurioje stoja 30, 54 ir 63 maršrutų autobusai, taip pat ir Tolminkiemo stotelė, kurioje stoja 4G ir 75 maršrutų autobusai.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2019/05/10/news/pilaites-mikrorajono-gyventojams-sostineje-240-automobiliu-stovejimo-vietu-10293786/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy